Opavské Slezsko plné zážitků
Informace o turistické kartě a jejich výhodách Zjistit více

Období začátku roku je vždy obdobím veletrhů cestovního ruchu. Stejně jako v předchozích letech na nich nechybí Opavské Slezsko, které se vždy prezentuje v rámci Moravskoslezského kraje.

Pro návštěvníky veletrhů jsou připraveny propagační materiály celé oblasti i jednotlivých partnerů, jako jsou mesto Opava, Budišov nad Budišovkou, Kravaře či zámky v Raduni, Hradci nad Moravicí a další. Návštěvníci projevují největší zájem o turistické a cyklistické trasy, tipy na výlety pro rodiny s dětmi a své dotazy směřují také k významným kulturním a sportovním akcím.

Opavské Slezsko se představilo na veletrzích:

GO A REGIONTOUR 16. 1. – 19. 1. 2020 
ITF SLOVAKIATOUR BRATISLAVA 23. 1. – 26. 1. 2020 
HOLIDAY WORLD V PRAZE 13. 2. – 16. 2. 2020 
DOVOLENÁ A REGION, LÁZEŇSTVÍ V OSTRAVĚ 28. 2. – 29. 2. 2020 

V Bratislavě se Moravskoslezský kraj představil již po  sedmé jako hlavní partner celého veletrhu. Veletržní expozice MSK a všech turistických oblastí putala návštěvníky nejen tipy a informacemi o cestování, ale také svými krajovými specialitami a regionálními produkty. 

Regionální produtky Opavské Slezsko byly nabízenou formou ochutnávky na všech veletrzích. Více o regionálních produktech se dozvíte na stránkách: www.regionalni-znacky.cz/opavske-slezsko/